Test dzieci z bullerbyn część 2

Pobierz

Zgadniemy, która część "Piratów z Karaibów" jes.. - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III I.. Nazwisko autorki książki: "Dzieci z Bullerbyn" 2.. Lucy Montgomery b. Astrid Lindgren c. Mira Jaworczakowa 2) Z ilu części składa się książka: a. dwóch b. trzech c. czterech 3) Jak ma na imię narratorka książki, jedna z bohaterek?. Ile zagród znajdowało się w Bullerbyn?. O czym najbardziej lubił opowiadać historie Lasse?. Alla vi barn i Bullerbyn) - książka dla dzieci napisana przez szwedzką pisarkę Astrid Lindgren w 1947 roku.. TESTY OTWARTE.. 2.Czy znasz Dzieci z Bullerbyn?. "Dzieci z Bullerbyn" - problematyka cz.1 Magnetyczne słowa.. W jakiej formie napisana jest książka Dzieci z Bullerbyn?. Z ilu części składa się książka?. Co Lisa dostała od rodziców na swoje ósme urodziny?. Kim chciał zostać Bosse?. a) Bosse b) Anna c) Lisa 4.Jak nazywali się bracia Lisy?. Znaleźli je na drodzeJak dobrze znasz "Dzieci z Bullerbyn" - rozwiąż quiz W naszej ankiecie o czytelnictwie w sieci pytaliśmy was m.in. o to jaka była pierwsza książka przeczytana dla przyjemności.. Jak ma na imię narratorka książki, jedna z bohaterek?. Test jest na poziomie drugiej klasy dobrze przeczytana książka jest nagradzana prawidłowym rozwiązaniem.Część I1.. pytanie 1 z 10.. Mer om oss barn i Bullerbyn, 1949) i "Wesoło jest w Bullerbyn" (szw.Bara roligt i Bullerbyn, 1952).Polskie wydanie (pierwsze w 1957) obejmuje wszystkie te trzy tytuły.1) Teleturniej..

Ojczyzna dzieci z Bullerbyn.

» Strona główna » Język polski » Współczesność » Dzieci z Bullerbyn cz.2.Oct 5, 20211) Kto jest autorem książki "Dzieci z Bullerbyn"?. NOMINACJE.. Dzieci z Bullerbyn 1 Test.. a. pięć b. trzy c. siedem 5) Jak mieli na imię bracia Lisy?. Lisa mieszkała w: Zagrodzie .Pewnego dnia wszystkie dzieci z Bullerbyn i ich ojcowie jadą nad jezioro Ciche, by tu łowić raki.. KOREKTORZY.. Nazwisko szewca, od którego ojciec kupił psa.. 1; 3; 4; Sprawdź się w poniższych tematach: "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa.. Lalki i domek dla nich Pokój Rower Nic Od kogo dzieci dostały po kotku?. Udostępnij.. Czytanie ze zrozumieniem - przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź.. KATEGORIE TEMATYCZNE.. Alla vi barn i Bullerbyn) - książka dla dzieci napisana przez szwedzką pisarkę Astrid Lindgren w 1947 roku.. Część I.. W jakiej formie napisana jest książka Dzieci z Bullerbyn?. a) Astrid Lindgren b) Maria Konopnicka c) Hans Chrystian Andersen d) Tove Jonson 2) Kto opowiada przygody mieszkańców Bullerbyn a) Anna b) Britta c) Lisa d) Lasse 3) Co Szwedzi wkładają do wigilijnej kaszy?. Autorem książki pt. ,,Dzieci z Bullerbyn" jest?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.. amisika 5 lat temu.. Siostra Bossego i Lassego.. Sprawdź co pamiętasz!. Skomentuj.. Pierwsze miejsce zajął cykl o Harrym Potterze, ale na drugim znalazła się książka szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren Dzieci z Bullerbyn.Test sprawdzający z lektury "Dzieci z Bullerbyn" - - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Test sprawdzający z lektury "Dzieci z Bullerbyn" Test jest na poziomie drugiej klasy dobrze przeczytana książka jest nagradzana prawidłowym rozwiązaniem testu..

Jak nazywały się dzieci z Bullerbyn?

Klasa 3 lektury.. a) Sven, Otto, Lisa, Mark, Edna, Inga b) Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Anna, Britta c) Otto, Frank, Lisa, Bosse, Greta, Anna 3 .Czy znasz Dzieci z Bullerbyn?. Imię kury .Dzieci z Bullerbyn.. answer choices 15 8 7 Trudno powiedzieć.. - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III.. babcia Anny i Britty służąca Agda mała siostra Ollego Jakie obowiązki miały dzieci w trakcie wakacji?. Po jakim drzewie Lasse i Bosse przechodzili do pokoju Ollego?. Noc spędzają w szałasie, a nad ranem wracają do domu z koszami pełnymi raków.. Kto jest autorem "Dzieci z Bullerbyn"?. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. wg Dorotabeata1963.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Dzieci z Bullerbyn cz.2 - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. "Dzieci z Bullerbyn" ( szw.. a) Astrid Lindgren b) Lucy Montgomery c) Małgorzata Musierowicz 2.. Ile zagród liczy osada Bullerbyn?. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. a) Pamiętnika b) Komiksu c) Baśni 2.. Bullerbyn znajduje się w: Szwecji 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pamiętnika; Komiksu; Baśni 2. .. Test wiedzy z lektury "Skrzynia Władcy Piorunów.. a. Lasse i Bosse b. Olle i Bosse c. Olle i LasseAutor książki "Dzieci z Bullerbyn" Dzieci z Bullerbyn - cześć I DRAFT..

Rozwiąż testtest znasz dzieci z bullerbyn.

Polowali na nie Lasse i Olle: a) dzikie konie b) dzikie świnie c) dzikie bawoły 16.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY ASTRID LINDGREN "DZIECI Z BULLERBYN" 1.. "Dzieci z Bullerbyn" _____ Rozwiąż krzyżówkę i zapisz hasło 1.. Następne książki z tej serii to "Więcej o dzieciach z Bullerbyn" (szw.. pytanie 1 z 10. zbierały owoce w sadzie grabiły trawę plewiły rzepę zajmowały się obrządkiem zwierząt Jaki konkurs dzieci urządzały podczas gwiazdki?Kornelka Dzieci z Bullerbyn to.. Lasse, Bosse, Lisa, Britta, Anna, Olle i Krestin (urodziła się potem) Lisa, Kornelka, Bartek, Lolek, Anna, Lasse i Krestin (urodziła się potem) Co dostała Lisa na urodziny?. Dzieci z Bullerbyn.. trzy 3.. Imię psa Ollego.. "Dzieci z Bullerbyn" - problematyka cz. 2 Magnetyczne słowa.. Założyły ją dzieci z Bullerbyn: a) ,,Wiśniową Spółdzielnię" b) ,,Czereśniową Spółdzielnię" c) ,,Morelową .Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..

Lisa przedstawia Bullerbyn i mieszkające tu dzieci.

Na podstawie tego, czy .1. indiańskim wodzem 5.. Czytanie ze zrozumieniem - przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź.Dzieci z Bullerbyn- test znajomości lektury.Zobacz quiz: Dzieci z Bullerbyn.. POCZEKALNIA.. Rozmaite przygody i figle opowiada: Lisa; Anna; Britta 3.. Najmłodsze dziecko w Bullerbyn.. Mer om oss barn i Bullerbyn, 1949) i "Wesoło jest w Bullerbyn" (szw.Bara roligt i Bullerbyn, 1952).Polskie wydanie (pierwsze w 1957) obejmuje wszystkie te trzy tytuły.Test sprawdzający z lektury "Dzieci z Bullerbyn".. Od szewca Grzecznego.. własny pokój 7.W drugiej części książki w Bullerbyn pojawia się nowa mieszkanka.. Kto jest narratorem w książce?. Tagi dla tego testu: tradycje zwyczaje znajomości zajęciaC.. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. a) kasztany b) migdała c) jabłko d) orzechy 4) W jakim kraju toczy się akcja powieści ?Nazwa gospodarstwa każdej rodziny w Bullerbyn: a) osiedle b) dzielnica c) zagroda 15.. Lisa 4) Ile zagród było w Bullerbyn?. "Dzieci z Bullerbyn" ( szw.. Dziewczynka opisuje braci - Lassego i Bossego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt