Przykładowe tematy prac magisterskich

Pobierz

Administracja samorządowa w Polsce - wady i zalety.. Przedstawione są przykładowe tematy prac licencjackich, jednak przy odpowiedniej modyfikacji mogą posłużyć jako tematy prac magisterskich.. Prace naukowe: magisterskie, licencjackie, inżynierskie i dyplomowe1.. Zagrożenia dla publicznych funduszy emerytalnych.. Są to tematy prac badawczych, ale przy odrobinie wysiłku można przerobić je na teoretyczne.. Najczęstsze źródła patologii wśród polskiej młodzieży.. Zmiany w poziomie i strukturze bezrobocia w powiecie poznańskim w latach 2004 - 2008 r.Tematy prac magisterskich z psychologii koncentrują się często na różnych problemach, które występują w ludzkiej psychice.W tym tekście przedstawimy przykłady motywów przewodnich tego typu prac dyplomowych.. Środki masowego przekazu w organizacji czasu wolnego dzieci w klasach 1-3, na przykładzie Szkoły Podstawowej numer X w miejscowości Y.. Rola położnej przy opiece nad ciężarną z Zespółem Patau.. Opieka pielęgniarska nad pacjentem z żółtaczką fizjologiczną.. Profilaktyczne działania w celu zachowania zdrowia kręgosłupa.. Przykładowe problematyki na prace magisterskie z Ekonomii Stopy procentowe jako instrument wpływania na gospodarkę.. Opieka położnicza nad pacjentką ciężarną z chorobą Hashimoto.. Wiedza polskiego społeczeństwa o profilaktyce zaburzeń postawy ciała..

3.Przykładowe tematy prac magisterskich z fizjoterapii.

Różne modele rodziny funkcjonujące w Polsce.. Wielu adeptów psychologii zadaje sobie pytanie, o czym pisać swoją pracę dyplomową.W dokonaniu odpowiedniego wyboru na pewno pomóc powinna Tobie wizja przyszłej kariery.Przykładowe tematy prac magisterskich i dyplomowych.. Fizjoterapia w przypadku schorzeń narządu ruchu u osób starszych.. Ocena rentowności stóp zwrotu inwestycji alternatywnych.. Postawy kosmopolityczne w polskim społeczeństwie.. Dziedzina zainteresowań - czas wolny dzieci klas 1-3; Konkretne zagadnienie - środki masowego przekazu w organizacji czasu wolnegoTematy prac dyplomowych kierunek Pielęgniarstwo studia stacjonarne II0, obrona w roku akademickim 2016/2017 1.. Wiedza pacjentów po zabiegu rewaskularyzacji naczyń wieńcowych na temat wtórnej prewencji choroby niedokrwiennej serca.. Działania pedagogiczne wobec ucznia z afazją.. Wykorzystanie rewalidacji w polskim systemie edukacji.. Budżet obywatelski jako sposób upowszechniania samorządności na przykładzie powiatu biłgorajskiego.Poniżej przykładowe plany prac magisterskich z psychologii: Temat: Satysfakcja z pracy i inteligencja emocjonalna a konflikt praca-rodzina, rodzina-praca wśród przedsiębiorców SPIS TREŚCI STRESZCZENIE WSTĘP Rozdział I..

W poniższym opracowaniu przedstawimy atrakcyjne tematy z tej dziedziny.

Procedury budżetowania w danej firmie produkcyjnej.PRZYKŁADOWE TEMATY PRAC praca magisterska, praca licencjacka, praca dyplomowa - wybór tematu pracy… Agresja a samoocena młodzieży z lekką niepełnosprawnością intelektualną Analiza działalności produkcyjnej wybranego przedsiębiorstwa Analiza konkurencji jako sposób na zarządzanie firmą Analiza marketingowa przedsiębiorstwa XTematem niniejszej pracy jest obraz dzieciństwa mieszkańców Domaniowa na Dolnym Śląsku przesiedlonych po II wojnie światowej z Uszni na Kresach Wschodnich.. W tym artykule przedstawimy przykłady tematów z tej dziedziny.. Wpływ aktywności ruchowej na zdrowie kręgosłupa.. Opieka położnej nad osobą z niewydolnością nerek.. Opieka położnicza nad ciężarną pacjentką z macicą dwudrożną.Przykładowe tematy prac magisterskich z Położnictwa.. Czynności położnicze wobec noworodka przedwcześnie urodzonego z zespołem zaburzeń oddychania.. Wpływ jogi na zdolności motoryczne organizmu.Przykładowe tematy prac licencjackich z pedagogiki wczesnoszkolnej 1.. Proces sekularyzacji zachodzący w polskim społeczeństwie.. Przyczyny załamania gospodarczego w Wenezueli.Być może jeden z tych tematów się Tobie spodoba i zostanie przez Ciebie wybrany na temat Twojej pracy dyplomowej..

Są to tematy stosunkowo proste, ale jednocześnie bardzo ciekawe.

Czynności pielęgniarskie wobec pacjenta po udarze mózgu.. Jest to temat, w którym trzeba wskazać, rozmaite czynności, które wykonuje pielęgniarka, aby przeciwdziałać zespołowi ciśnień nadgarstka.przykładowe tematy pracy magisterskiej - na blogu dowiesz się, co się dzieje - przykładowe tematy pracy magisterskiejPrzykładowe tematy magisterskich prac z Pedagogiki.. Zarządzanie bezpieczeństwem i porządkiem publicznym na przykładzie komendy rejonowej 5 w warszawie.. Metale szlachetnie jako forma zabezpieczenia kapitału.. Ciąża w przypadku pacjentki z rakiem macicy.. Rehabilitacja dzieci.. Analiza fundamentalna danego przedsiębiorstwa.PROPONOWANE TEMATY ZAGADNIEŃ DO PRAC MAGISTERSKICH Kierunek EKONOMIA STUDIA DRUGIEGO STOPNIA stacjonarne na rok akademicki 2014/15 Przykładowe zakresy tematyczne: Dr hab. Elżbieta Adamczyk elem seminarium jest przygotowanie Studentów - uczestników seminarium - do samodzielnego opracowania i obrony pracy magisterskiej.Przykładowe tematy prac magisterskich z Rachunkowości.. Jakość życia pacjentów po przebytym zawale serca.. Organizacja i Zarządzanie • Zastosowanie metod i technik organizatorskich • Doskonalenie organizacji71..

Przykładowe tematy prac magisterskich z Ekonomii Zjawisko stagflacji w polskiej gospodarce.

Weryfikacja majątku przedsiębiorstwa za pomocą inwentaryzacji.. Rola muzyki i muzykoterapii w pedagogice wczesnoszkolnej.Przykładowe tematy prac magisterskich realizowane Zakładzie Farmacji Społecznej Społeczne i farmaceutyczne aspekty szczepień profilaktycznych w Polsce Analiza raportów przypadków polekowej arytmii komorowej typu Torsade de pointes - przeglądPrzykładowe tematy prac magisterskich z Pielęgniarstwa.. Wykorzystanie treningu lustra w pedagogice specjalnej.. Działania fizjoteraputy wobec wobec .Przykładowe tematy prac magisterskich i licencjackich z Położnictwa Diagnostyka i profilaktyka lecznicza w przypadku poronienia.. Za darmo temat, spis treści, plan pracy.. Prowadzenie rachunkowości w sklepie internetowym.. Ciąża bliźniacza, a czynności położnej: Praca położnej w kontekście ciężarnej z przedwczesnym pęknięciem błon płodowych.Prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe jako gotowe wzory i przykładowe prace naukowe.. Zabiegi fizjoterapeutyczne w przypadku schorzeń narządu ruchu u dzieci.. Działanie masażu na kobiety w ciąży.. Wprowadzenie teoretyczne 1.1.Korekta prac magisterskich według uwag promotora; Pisanie pracy.. Wiedza studentów na temat nowoczesnych metod antykoncepcji.. Ocena płynności przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdania finansowego.. Przykładowe prace magisterskie i licencjackie; Praca a z Prawa; Praca z Ekonomii; Praca z Psychologii; Praca z Pedagogiki; Praca z Zarządzania; Praca z Pielęgniarstwa; Praca z Medycyny Estetycznej; Praca z Fizjoterapii; Praca z Ratownictwa medycznego; Praca z Socjologii; Praca z KosmetologiiTematy prac magisterskich z pedagogiki dotyczą różnych kwestii związanych z wychowywaniem oraz edukacją.. Wykorzystanie fizjoterapii w sporcie zawodowym.. Rola profilaktyki w zapobieganiu bólom kręgosłupa.. INŻ. ANDRZEJ MATCZEWSKI I.. Być może o, którymś z nich zdecydujesz się pisać swoją pracę dyplomową.. Cele i wartości polskiej młodzieży.. Historia kryminalistyki; Historia kryminalistyki w Polsce; Identyfikacja kryminalistyczna; Wersje kryminalistyczne; Identyfikacja daktyloskopijna; Badania kryminalistyczne DNA; Ślady traseologiczne; Mechanoskopia; Kryminalistyczne badania broni palnej i amunicjiMagisterska: 95: 203: Funkcje społeczno-wychowawcze świetlic szkolnych: Magisterska: 84: 205: Przygotowanie dziecka w wieku przedszkolnym do roli ucznia: Magisterska: 111: 217: Konflikt w rodzinie: Dyplomowa: 14: 218: Rola komunikacji w rodzinie: Licencjacka: 41: 288: Współpraca szkoły z rodziną w latach : Magisterska: 65: 299: Funkcjonowanie dzieci z dysleksją w szkoleTematy prac magisterskich z Marketingu są często bardzo fascynujące.. Przykładowy temat pracy magisterskiej z pielęgniarstwa może nosić nazwę "Leczenia zespołu ciśnień nadgarstka, a praca pielęgniarki".. Wykorzystanie suplementacji kwasem foliowym w położnictwie.. Opieka położnicza nad noworodkiem przedwcześnie urodzonym z zespołem zaburzenia odżywiania.. Negatywne konsekwencje występowania inflacji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt